Praca przez internet

W jaki sposób można zarabiać w internecie?

W Internecie zarobić chce niemal każdy, tak samo niemal każdy liczy, że ten zarobek będzie szybki i bez wysiłku. Niestety, ale tak prosto nie ma. Potrzebny jest tutaj czas i wysiłek, jak to się mówi – nie od razu Rzym zbudowano, tutaj również to działa. Trzeba być cierpliwym i sporo się uczyć. Wiele osób naciąga się do dej pory na śmieszne reklamy o wysokich zarobkach, które będziemy mieć pracując zaledwie pół godzinki dziennie. Nie wierzcie w to i zanim podejmiecie się pracy przemyślcie to czy to nie zwykłe oszustwa i próba wzbogacenia się na cudzej pracy oraz naiwności.

Co można robić pracując przez internet?

 • Tłumaczyć teksty – nie trzeba być od razu tłumaczem z wieloletnim stażem, bowiem jest wiele firm, które zlecają tłumaczenia prostych tekstów czy opisów produktów.
  Pisać teksty – tak zwany copywriting. Teksty można pisać różne – dla pozycjonerów, na potrzeby portali specjalistycznych czy na fora internetowe.
 • Pozycjonować – do tego niestety potrzebne są już umiejętności i to znaczne.
  Klikać w e-maile – kliknięcia w e-maile są monotonne i zwykle zarabiamy po kilka groszy za jeden mail. Czy chce Ci się tracić na to czas? To już Twoja decyzja, niemniej jednak to jedn oz najmniej opłacalnych zajęć.
 • Klikać w banery reklamowe – prócz klikania w e-maile firmy mogą nam płacić za klikania w przeróżne reklamy. Zwykle musimy pozostać na stronie kilkadziesiąt sekund by zaliczyło nam kliknięcie. Praca niezbyt ekscytująca, a zarobki porównywalne do tych co w przypadku klikania w e-maile.
 • Tworzyć strony internetowe dla siebie lub innych – zawsze możesz stworzyć własną stronę o tym na czym się znasz, w tych czasach jest mnóstwo skryptów czy kreatorów stron, które opanujesz z łatwością.
 • Prowadzić kanał na Youtube – coraz modniejsze jest bycie Youtuberem. Społeczność tego portalu jest bardzo duża, można też zarobić sporo poprzez reklamy AdSense lub przez reklamy zewnętrznych firm.
 • Marketing szeptany – w skrócie pisanie na forach czy portalach społecznościowych tak, by wywołać reakcje, czasem zamieszanie, które sprawi, ze ludzie zainteresują się daną marką o której piszemy.
 • Programowanie – bardzo dobrze opłacalna praca, jednak wymaga ogromnych umiejętności. Gdy już się opanuje przynajmniej jeden język na obecnym rynku nie powinno być problemów ze znalezieniem dla nas pracy.

Czemu ludzie chcą pracować właśnie przez Internet? Nastawieni są na szybsze pieniądze poświęcając mniej czasu, czasami też nasza sytuacja życiowa nas do tego zmusza, np. urodziliśmy dopiero dziecko i nie mamy możliwości by iść do normalnej pracy. Inna przyczyną może być po prostu chęć dorobienia sobie do pensji lub jesteśmy na etapie poszukiwania bądź zmiany pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright pasjoneo.pl 2019
Shale theme by Siteturner